KOMPLEKSOWA OFERTA BIZNESOWA

Definiowanie rynkowej misji firmy J.J. Darboven Poland od początku odbywało się w oparciu o silny fundament jaki stanowi blisko 150 letnia tradycja i doświadczenie hamburskiej firmy matki. W przeciągu 20 lat przedsiębiorstwo zyskało na polskim rynku status wyspecjalizowanej firmy dystrybucyjnej, oferującej marki najwyżej klasy kaw, herbat i czekolad.
Dzisiaj kilka tysięcy hoteli, restauracji, kawiarni czy klientów instytucjonalnych korzysta z oferowanej przez J.J. Darboven Poland usługi polegającej na kompleksowym dostarczaniu optymalnej dla każdego lokalu kombinacji PRODUKTU, EKSPRESU, SERWISU i DORADZTWA.

PRODUKT

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem najwyższej jakości kaw, herbat i czekolad pitnych. Kompleksowa oferta produktowa zawiera także wszystkie niezbędne dodatki, jak porcelana, czy markowe, pojedynczo pakowane słodycze, umożliwiające perfekcyjne zaserwowanie filiżanki gorącego napoju.

EKSPRES

Wybór ekspresu czy innego urządzenia do przygotowania napojów gorących jest poważną decyzją. Cenę maszyny trzeba zawsze odnosić do wydajności, kosztów eksploatacji, niezawodności i jakości serwisu. Współtworząc historię kawy w Europie poznaliśmy niemal wszystkie urządzenia do parzenia kawy z jakich przez ostatnie 150 lat korzystała europejska gastronomia. Dziś obok rozwiązań tradycyjnych wdrażamy najnowocześniejsze technologie . Pracujemy tylko z najlepszymi- szwajcarską firmą Schaerer, włoską CMA Astoria i holenderską Bonamat Bravilor.

SERWIS

Najwyższej jakości profesjonalne ekspresy, młynki do kawy czy inne urządzenia do napojów gorących to nieodzowna składowa umożliwiająca przygotowanie wyśmienitej kawy, herbaty czy czekolady pitnej. Aby maszyny działały niezawodnie przez lata należy pamiętać o ich poprawnym użytkowaniu i serwisowaniu. Doskonale wie o tym nasz profesjonalnie przeszkolony ponad 20 osobowy zespół Serwisantów, który bezustannie czuwa nad poprawnością działania urządzeń oraz dzieli się fachową wiedzą w kwestii codziennej obsługi ekspresów. Dla komfortu naszych Klientów działa również specjalna infolinia działająca 7 dni w tygodniu.

DORADZTWO

Najwyższej jakości ziarna oraz sprzęt przeznaczony do mielenia i parzenia kawy nie jest gwarancją przygotowania wysokiej jakości naparu kawowego. Niezwykle ważnym elementem układanki jest odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności osób zajmujących się przygotowywaniem napojów gorących. Dlatego też tak ogromne znaczenie ma element doradczy. Na bazie blisko 150 lat doświadczenia firmy w 2002 r. powstała pierwsza w Polsce Akademia Kawy i Herbaty J.J. Darboven Poland. Do dnia dzisiejszego szkolimy w niej setki przyszłych, profesjonalnych baristów.

NEWSLETTERDołącz do newslettera, aby otrzymywać informacje o najniższych cenach, najświeższych nowościach i okazjach

J. J. DARBOVEN Poland Sp. z o.o.

ul. Stoczniowców 2A, 84-230 Rumia
tel. (58) 671 21 71, fax (58) 671 27 03
info@darboven.pl


NIP: 586-01-66-576, KRS: 0000182486
Sąd Rejonowy w Gdańsku, XVI Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 6 240 154,80zł
Kapitał wpłacony: 6 240 154,80zł